tomh 17 lipca, 2024
Rektor Politechniki Białostockiej została przewodniczącą Komisji Odznaki Honorowej Województwa Podlaskiego
Prof. Marta Kosior – Kazberuk, rektor Politechniki Białostockiej, została wybrana na przewodniczącą Komisji Odznaki Honorowej Województwa Podlaskiego. – Wybór na przewodniczącego mojej osoby, czyli przedstawiciela środowiska akademickiego w tej komisji, uważam za wyróżnienie, ale też i powierzenie bardzo ważnej roli dla Komisji, dla województwa – mówi rektor prof. Marta Kosior- Kazberuk. Dotychczas Honorową Odznakę Województwa […]



