SŁUCHAJ ONLINE
Archiwum audycji

Cyberbezpieczeństwo Julitta Grzywa

Poniedziałek 08.06.2020 - Środa 10.06.2020

Twoja firma to wielka korporacja? Czy mały rodzinny interes?
W  cyberprzestrzeni nie ma to znaczenia. Jesteś po prostu celem. Jak walczyć z wykradaniem danych twoich pracowników i klientów? Jakie są nowe trendy cyberbezpieczeństwa? O tym wszystkim dowiesz się z naszego podcastu. Ze specjalistą z Firmy Ingam Micro – Michałem Poradą rozmawia Julitta Grzywa.

Zaprasza Ingram Micro

Jest z prawa Natalia Galicz

co druga niedziela, 14.00

Masz problem natury prawnej?

Szukasz porady?

Nie wiesz, gdzie uzyskasz pomoc?

W radiu! Akadera oczywiście.

Audycja „JEST Z PRAWA” da Ci szansę rozwiać wątpliwości. Wraz ze Studencką Poradnią Prawną z Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku zajmiemy się Twoja sprawą.

Wyślij pytanie na adres prawo[at]akadera.bialystok.pl, a studenci, w konsultacji z doświadczonymi prawnikami, postarają się znaleźć odpowiedzi. Każdy z nich jest z prawa!

Co drugą niedzielę po 14.00 Wasze sprawy anonimowo omawiamy na antenie.

Nagadane Natalia Galicz

Opowiem Ci historię Paula Antipow

Śr: 17:10

Historię mieszkańca Białegostoku, który spieszył się do zakładu pracy na drugą zmianę, gdy do miasta wjeżdżał Piłsudski. Historię młodej mieszczki, która już przed pierwszą wojną, miała w domu elektryczność. Serca złamanego linią torów, po których jechały pociągi wywożące stąd ludzi na Sybir. Wybitnego chłopca, który sam wymyślił zupełnie nowy język. To będą historie, które dziś tworzą tło wielkich wydarzeń, ale dla których wtedy, te wielkie wydarzenia były jedynie tłem.

 

 

Zapraszam w każdą środę o 17:10, Paula Antipow.

Stacja Nebula Konrad Sikora

Stacja Nebula to muzyczna podróż do konstelacji post-rocka i post-metalu. Może przerazić, może zaskoczyć lub wzruszyć. Słuchać w skupieniu.

Zapnij pasy Jerzy Krupicki

Śr: 11:15 - 11:55

Jerzy Krupicki przesiada się z samochodu do studia i kieruje nową audycją. Pościgi, zwroty akcji… tego nie będzie. W każdym odcinku będzie za to garść informacji motoryzacyjnych. Zapnijcie pasy.

Radio Akadera
ul. Zwierzyniecka 4
15-333 Białystok
Biuro reklamy: 85 746 99 97
Newsroom: 85 746 99 96
Antena: 85 746 99 99
Szef Muzyczny
biuro@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
maciej.snitkowski@akadera.bialystok.pl