SŁUCHAJ ONLINE
Grudzień 2, 2019

Święta tuż-tuż. WOAK proponuje warsztaty

źródło: WOAK
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku z myślą o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia zaprasza na warsztaty. Będzie można nauczyć się na nich robienia pierników i świątecznych ozdób. 

 

Wybierać można spośród czterech propozycji. Pierwsza z nich to robienie pierniczków. Te ciasteczka nieodzownie kojarzą się ze świętami: zawiesza się je na choince, delektuje się ich wyjątkowym, korzennym smakiem. Uczestnicy przygotują je w świątecznej wersji, ozdabiając wzorami z własnoręcznie wykonanego lukru. Kolejną propozycją jest robienie lampionów, które stworzone zostaną z niepotrzebnych szklanych pojemników i słoiczków, a przyozdobione będą bibułkami, sznurkami czy pasmanterią. Trzeci warsztat to ażurowe gwiazdy z papieru, a czwarty – bezpieczne, nietłukące się bombki na styropianowej formie ze skrawków materiału i ozdobnej pasmanterii czy koralików.

Warsztaty, prowadzone przez plastyków WOAK-u, odbędą się między 11 a 14 grudnia. Zainteresowani do 6 grudnia mają czas, by się zgłosić. Szczegóły są tutaj. (mt/mc)

Radio Akadera
ul. Zwierzyniecka 4
15-333 Białystok
Biuro reklamy: 85 746 99 97
Newsroom: 85 746 99 96
Antena: 85 746 99 99
p.o. Szefa Muzycznego
biuro@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
maciej.snitkowski@akadera.bialystok.pl