SŁUCHAJ ONLINE
Sierpień 15, 2019

Miss na 4 łapkach. Piękne i zdolne adopciaki pokażą się przed publicznością

fot. Katarzyna Cichoń
Takiej imprezy jeszcze nie było. W najbliższą niedzielę (18.08) między 10.00 a 15.00 na placu przed Teatrem Dramatycznym prezentować się będą adoptowane psie piękności.

 

Pokaz adopciaków pod nazwą „Miss na 4 łapkach” będzie miał dwie kategorie: piękności oraz umiejętności. Każdy z uczestników będzie konkurować o nagrody. Pupile do pokazów można zgłaszać na fb schroniska: Wolontariat – Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku. Na koniec pokazu zaprezentują się również pieski wciąż czekające na adopcję.

– Będzie można zobaczyć relacje, które wytworzyły się między ludźmi, a pupilami, ich oddanie oraz wierność – piszą organizatorzy wydarzenia.

Akcja ma promować adopcję czworonogów z białostockiego schroniska. To też okazja, by wspomóc psiaki z ul. Dolistowskiej. Za przekazanie minimum kilograma suchej karmy lub co najmniej pół kilograma mokrej będzie można otrzymać upominek.

Podczas akcji będzie można również porozmawiać z groomerem, psim behawiorystą oraz kierownikiem schroniska. Link do wydarzenia jest tutaj. (mt/mc)

Radio Akadera
ul. Zwierzyniecka 4
15-333 Białystok
Biuro reklamy: 85 746 99 97
Newsroom: 85 746 99 96
Antena: 85 746 99 99
Szef muzyczny
biuro@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
wiszowata@akadera.bialystok.pl