SŁUCHAJ ONLINE
Listopad 15, 2019

Kibice zbierają pieniądze. Na powrót do zdrowia Patryka

fot. Konrad Sikora
Trwa zbiórka pieniędzy na rzecz 22-letniego Patryka z Hajnówki, który podczas ostatniego meczu Jagiellonii z Piastem w Gliwicach spadł z trybuny. Kibice na jego leczenie chcą zebrać 50 tys. złotych. Już na koncie jest już ponad 20 tys. złotych.

 

22-latek w stanie ciężkim trafił do szpitala po tym gdy w 50. minucie spotkania, kiedy Jesus Imaz strzelił bramkę dla Jagiellonii, przeleciał przez barierę spadając z kilku metrów na beton. Lekarze przez trzy dni walczyli o jego życie. W ostatnim czasie stan zdrowia uległ jednak poprawie. Patryk ma krwiaka głowy, ale nie zagraża on jego życiu.

Patryk został już wybudzony ze śpiączki, natomiast dalej będzie trwała walka o jego zdrowie, ponieważ ma jeszcze wiele innych obrażeń. W związku z tym niezbędne jest wsparcie finansowe dla rodziny, aby możliwe było dalsze leczenie i całkowity powrót do zdrowia. Każdy, kto zna Patryka wie jak bardzo kocha życie więc dajmy mu szansę aby mógł cieszyć się nim dalej i jeszcze zatańczył z nami na sylwestra tak jak się umawialiśmy – apelują koledzy Patryka.

Zbiórka „Na powrót do zdrowia Patryka” prowadzona jest na stronie zrzutka.pl. (mt/mc)

Radio Akadera
ul. Zwierzyniecka 4
15-333 Białystok
Biuro reklamy: 85 746 99 97
Newsroom: 85 746 99 96
Antena: 85 746 99 99
p.o. Szefa Muzycznego
biuro@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
maciej.snitkowski@akadera.bialystok.pl