SŁUCHAJ ONLINE

Flash Białystok

Grudzień 6, 2019

Czerwona parada motocykli. Mikołaje zawiozą dzieciom prezenty

fot. Katarzyna Cichoń
Ulicami Białegostoku przejedzie w sobotę (07.12) parada motocykli. Będzie wyjątkowa, a to dlatego, że za kierownicami maszyn usiądą Mikołaje. Będzie to finał akcji MotoMikołaje, której patronuje Radio Akadera.

 

Blisko setka MotoMikołajów przez dwa ostatnie weekendy kwestowała w białostockich galeriach handlowych na rzecz wychowanków lokalnych domów dziecka. To właśnie z myślą o ich potrzebach motocykliści przygotowali świąteczne paczki, które w sobotę zawiozą do Folwarku Nadawki pod Białymstokiem. To właśnie tam odbędzie się świąteczne spotkanie z dziećmi.

Dokładna kwota, jaką podczas tegorocznej akcji MotoMikołaje udało się zebrać nie jest jeszcze znana, bo wciąż trwają aukcje. Motocykliści liczą na rekord i mają nadzieję, że wynik zbiórki będzie trzycyfrowy. W ubiegłym roku udało się zebrać ok. 80 tys. złotych.

Mikołaje w paradzie motocyklowej wyruszą o 11.30 sprzed MotoPubu przy ul. Młynowej. Także tam spotkają się wieczorem na MotoMikołajkowym Party. Impreza jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych, a początek o 19.00. (mt/mc)

Radio Akadera
ul. Zwierzyniecka 4
15-333 Białystok
Biuro reklamy: 85 746 99 97
Newsroom: 85 746 99 96
Antena: 85 746 99 99
Szef Muzyczny
biuro@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
maciej.snitkowski@akadera.bialystok.pl