SŁUCHAJ ONLINE
Wrzesień 11, 2019

Bezpłatne seminaria i dyżury eksperckie. „Tydzień Przedsiębiorcy” w ZUS

fot. Ewelina Andrzejewska
W ostatni tydzień września (23-27.09) Oddział ZUS w Białymstoku organizuje bezpłatne seminaria dla przedsiębiorców. Skorzystać będzie też można z dyżurów eksperckich.

 

– Tegoroczne przedsięwzięcie realizujemy we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy, gdyż jesteśmy partnerem strategicznym kampanii: „Pracuję legalnie”. Zakres tematyczny jest bardzo ciekawy. Dotyczy przede wszystkim legalnych form zatrudniania pracowników oraz korzyści z tego płynących – mówi Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik ZUS.

W programie przewidziano szkolenia z różnych obszarów, począwszy od współpracy z ZUS przy ustalaniu i wypłacie świadczeń krótkoterminowych, poprzez ubezpieczenia unijne, legalność zatrudniania obywateli polskich i cudzoziemców, zasady ustalania obowiązku ubezpieczeń i naliczania składek przy umowie zleceniu, a także poświadczanie formularzy A1. Wszystkie szkolenia są bezpłatne, a szczegółowy harmonogram dostępny na stronie www.zus.pl/o-zus/kalendarium.

„Tydzień Przedsiębiorcy” jest zorganizowany w tym samym czasie w całym kraju. Skierowany jest do przedsiębiorców, księgowych, kadrowych, menadżerów, ale również tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad założeniem własnej firmy. Podczas wydarzenia organizowanego przez białostocki ZUS będzie można poszerzyć swoją wiedzę korzystając z pomocy ekspertów ZUS, PIP i PFRON.

Zapisy na seminaria będą przyjmowane do 17 września pod numerem telefonu: 85-74 86 426 lub e-mail – urszula.kretowska@zus.pl. (mt/mc)

 

Radio Akadera
ul. Zwierzyniecka 4
15-333 Białystok
Biuro reklamy: 85 746 99 97
Newsroom: 85 746 99 96
Antena: 85 746 99 99
p.o. Szefa Muzycznego
biuro@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
maciej.snitkowski@akadera.bialystok.pl