SŁUCHAJ ONLINE
Luty 14, 2020

Ariel Borysiuk piłkarzem Jagiellonii

fot. Konrad Sikora
Jagiellonia zrealizowała szósty transfer tej zimy. Nowym piłkarzem klubu został Ariel Borysiuk. Kontrakt podpisano do końca tego sezonu z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

 

Ariel Borysiuk dołączył do Jagi na zasadzie transferu definitywnego z mołdawskiego Sheriffa Tyraspol. W Jagiellonii będzie występował z numerem 23.

To szósty nowy piłkarz pozyskany w tym oknie transferowym. Zaledwie w środę (12.02) do klubu dołączył Maciej Makuszewski, który już grał w Jagiellonii. Wcześniej umowy podpisali Dejan Iliev, Bartłomiej Wdowik, Jakov Puljić i Bogdan Tiru.

Tymczasem już w niedzielę (16.02) o 12.30 piłkarzy białostockiej Jagiellonii czeka inauguracja rozgrywek przed własną publicznością. Przy ul. Słonecznej żółto-czerwoni podejmą Koronę Kielce. Trener drużyny ma nadzieję, że w starciu z Koroną zespół pokaże inną twarz.

Mam swoje przemyślenia, przedstawiłem je drużynie. Mam nadzieję, że w starciu z Koroną mój zespół będzie bardziej skoncentrowany po to, aby uniknąć błędów, które zadecydowały o porażce w Krakowie – mówi szkoleniowiec Jagiellonii, Iwajło Petew.

Przypomnijmy w spotkaniu 21. kolejki PKO Ekstraklasy „Biała Gwiazda” trafiła trzy gole, Jagiellonia zaś ani jednego. (mt/mc)

 

Radio Akadera
ul. Zwierzyniecka 4
15-333 Białystok
Biuro reklamy: 85 746 99 97
Newsroom: 85 746 99 96
Antena: 85 746 99 99
p.o. Szefa Muzycznego
biuro@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
maciej.snitkowski@akadera.bialystok.pl