SŁUCHAJ ONLINE

Flash Białystok

Luty 14, 2020

Ariel Borysiuk piłkarzem Jagiellonii

Murawa stadionu piłkarskiego fot. Konrad Sikora
Jagiellonia zrealizowała szósty transfer tej zimy. Nowym piłkarzem klubu został Ariel Borysiuk. Kontrakt podpisano do końca tego sezonu z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

 

Ariel Borysiuk dołączył do Jagi na zasadzie transferu definitywnego z mołdawskiego Sheriffa Tyraspol. W Jagiellonii będzie występował z numerem 23.

To szósty nowy piłkarz pozyskany w tym oknie transferowym. Zaledwie w środę (12.02) do klubu dołączył Maciej Makuszewski, który już grał w Jagiellonii. Wcześniej umowy podpisali Dejan Iliev, Bartłomiej Wdowik, Jakov Puljić i Bogdan Tiru.

Tymczasem już w niedzielę (16.02) o 12.30 piłkarzy białostockiej Jagiellonii czeka inauguracja rozgrywek przed własną publicznością. Przy ul. Słonecznej żółto-czerwoni podejmą Koronę Kielce. Trener drużyny ma nadzieję, że w starciu z Koroną zespół pokaże inną twarz.

Mam swoje przemyślenia, przedstawiłem je drużynie. Mam nadzieję, że w starciu z Koroną mój zespół będzie bardziej skoncentrowany po to, aby uniknąć błędów, które zadecydowały o porażce w Krakowie – mówi szkoleniowiec Jagiellonii, Iwajło Petew.

Przypomnijmy w spotkaniu 21. kolejki PKO Ekstraklasy „Biała Gwiazda” trafiła trzy gole, Jagiellonia zaś ani jednego. (mt/mc)