SŁUCHAJ ONLINE
Marzec 26, 2020

8. PKO Białystok Półmaraton. Biegacze wystartują w listopadzie

fot. Katarzyna Cichoń
Nie w maju, a w listopadzie odbędzie się tegoroczny 8. PKO Białystok Półmaraton. Z powodu epidemii koronawirusa zawody musiały zostać przełożone.

 

– Po konsultacjach z organizatorami największych imprez biegowych w Polsce oraz biorąc pod uwagę nasze możliwości organizacyjne, doszliśmy do wniosku, że najlepszą datą na 8. PKO Białystok Półmaraton jest 8 listopada tego roku – mówi Grzegorz Kuczyński z Fundacji Białystok Biega, która organizuje imprezę. – Wierzymy, że do tego czasu wszelkie ograniczenia związane z epidemią zostaną już zniesione, a biegacze będą mogli stanąć na starcie w Białymstoku – dodaje.

Biegacze, którzy ponieśli już opłatę startową mają kilka opcji – przenieść ją na bieg w listopadzie, przesunąć na kolejną edycję imprezy w maju przyszłego roku, przenieść na dowolny bieg fundacji organizowany w tym roku, przekazać jako datek na cele statutowe fundacji albo wystąpić o zwrot poniesionej wpłaty na konto.

PKO Białystok Półmaraton to największa impreza biegowa w regionie. Co roku bierze w niej udział kilka tysięcy osób, także dzieci. (mt/mc)

Radio Akadera
ul. Zwierzyniecka 4
15-333 Białystok
Biuro reklamy: 85 746 99 97
Newsroom: 85 746 99 96
Antena: 85 746 99 99
p.o. Szefa Muzycznego
biuro@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
maciej.snitkowski@akadera.bialystok.pl