Książnica Podlaska w Białymstoku organizuje cykl spotkań edukacyjnych dotyczących zdrowego odżywiania. Pierwsze z nich w czwartek, 28 kwietnia, o 17:00.
Prelegentką będzie dietetyk Agnieszka Kucharczyk – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalizuje się w prowadzeniu dietetycznym osób chorych oraz pragnących zrzucić zbędne kilogramy. Ma tytuł dietetyka sportowego. Prowadzi warsztaty i szkolenia, zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm.
Pierwsze spotkanie dotyczyć będzie aktywności fizycznej. Agnieszka Kucharczyk podpowie jaką aktywność wybrać i dlaczego jest ona tak ważna. Kolejne spotkania zaplanowano na 5, 19 i 26 maja.
Wszystkie spotkania odbywać się będą w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14A, VI piętro). Wstęp jest wolny. (mt)