SŁUCHAJ ONLINE
Lipiec 12, 2019

Szósty transfer Jagiellonii. Do zespołu dołączył Oleg Horin

fot. Konrad Sikora
Oleg Horin został nowym piłkarzem Jagiellonii Białystok. 19-letni ukraiński pomocnik podpisał z klubem czteroletni kontrakt.

 

To wychowanek piątej drużyny ukraińskiej Premier Ligi – FK Lwów, a także młodzieżowy reprezentant Ukrainy. Grający na pozycji defensywnego pomocnika zawodnik był w ostatnich dniach testowany przez klub Jagiellonii, a także wystąpił w sparingu z greckim Olympiakosem Pireus (0:5), w którym pokazał się z dobrej strony.

Horin jest już szóstym letnim transferem żółto-czerwonych. Wcześniej do drużyny dołączyli Juan Camara, Krsevan Santini, Aleksander Stawiarz, Ognjen Mudrinski oraz Tomas Prikryl. Ukraiński pomocnik będzie w Jadze występował z numerem 22.

W sobotę (13.07) o 11.00 piłkarze Jagiellonii rozegrają ostatni mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym. Ich rywalem będzie litewski Atlantas Kłajpeda. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej. Wstęp jest wolny. Po spotkaniu żółto-czerwoni zaprezentują się kibicom przed nowym sezonem, a ten rozpocznie się już 19 lipca meczem wyjazdowym z Arką Gdynia. (mt/mc)

Radio Akadera
ul. Zwierzyniecka 4
15-333 Białystok
Biuro reklamy: 85 746 99 97
Newsroom: 85 746 99 96
Antena: 85 746 99 99
Szef muzyczny
biuro@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
wiszowata@akadera.bialystok.pl