Wiadomości

27 marca, 2022

Sukcesy zawodników Juvenii Białystok na Mistrzostwach Polski w Short Tracku w Gdańsku

Zawodniczki short-tracka, w niebiesko-czarnych kombinezonach jadą, jedna za drugą po tafli lodu źródło: Fb: Miasto Białystok
Osiemnaście medali: pięć złotych, pięć srebrnych i osiem brązowych zdobyli zawodnicy Juvenii Białystok, podczas zakończonych w niedzielę (27.03) Mistrzostw Polski w Short Tracku w Gdańsku.

Dwa złota wywalczyła Ambasadorka Białostockiego Sportu Natalia Maliszewska – na dystansie 500 metrów i w sztafecie kobiet na 3 tysiące metrów.

Z dwoma złotymi medalami wraca z Gdańska także Michał Niewiński – zdobył je w rywalizacji na 1500 m i w super finale na 3 tysiące metrów.

Ostatnie złoto zdobyła sztafeta mężczyzn na pięć tysięcy metrów. (ea)