Wiadomości

13 sierpnia, 2019

Remis w Gdańsku. 1:1 z Lechią po golu Mudrinskiego

Murawa stadionu piłkarskiego fot. Konrad Sikora
Jagiellonia Białystok zremisowała na wyjeździe z Lechią Gdańsk 1:1. Gola dla żółto-czerwonych strzelił Ognjen Mudrinski.

Szkoleniowiec Jagiellonii przyznał po meczu, że pierwsze 30 minut gry jego zespołu nie było najlepsze, ale w drugiej już połowie piłkarze stworzyli więcej dobrych sytuacji.

Cieszy mnie druga połowa, jeśli chodzi o liczbę stworzonych sytuacji. Lechia jest zespołem bardzo dobrze zorganizowanym i nie jest łatwo stwarzać sytuację przeciwko niej, a my potrafiliśmy to zrobić. Patrząc, jaki jest to dla nas teren, na pewno szanujemy ten punkt. Wiadomo, że przed meczem celem były trzy punkty, ale teraz czekają nas dwa spotkania u siebie, w trakcie których ta koncentracja musi być na wysokim poziomie – mówił po meczu trener Ireneusz Mamrot.

Po czterech kolejkach Jagiellonia ma 5 punktów na koncie. Najbliższy mecz Jaga rozegra w najbliższą sobotę (17.08) z Górnikiem Zabrze. (mt/mc)