SŁUCHAJ ONLINE

Flash Białystok

Grudzień 4, 2019

Lowlanders Białystok pod skrzydłami nowego szkoleniowca z USA

źródło: mat. pras.
Drużyna Lowlanders Białystok ma nowego trenera. To John Alexander Booker, doświadczony szkoleniowiec z USA. Trener będzie odpowiedzialny za koordynację ofensywy, a także za rozwój grup młodzieżowych oraz sztabu szkoleniowego.

 

– Cieszę się, że udało się nam porozumieć i mamy takiego trenera, jakiego szukaliśmy. Uważam, że trzeba wyznaczać sobie nowe cele i cały czas wchodzić na wyższy poziom. John jest konkretny i dba o ludzi, co jest dla nas najważniejsze, ale także ma ogromną wiedzę trenerską i można powiedzieć, że z niejednego pieca chleb jadł. Zna europejskie realia, co w tym przypadku jest bardzo istotne. Cieszy nas także jest doświadczenie zawodnicze, gdzie był ofensywnym liniowym, a ta pozycja jest bardzo kluczowa na boisku. Jeśli odpowiednio przepracujemy okres przygotowawczy to jestem pewien, że na start sezonu będziemy gotowi do rywalizacji i zrobimy wszystko, by puchar wrócił do Białegostoku – powiedział Piotr Morko, prezes Lowlanders Białystok.

John Alexander Booker ma 33 lata i pochodzi z Oakland w Kalifornii. Przez ostatnie lata był trenerem zespołów z Australii, Turcji, Finlandii czy Brazylii.

Nowy trener ma przyjechać do Białegostoku na początku nowego roku. Sezon rozpocznie się pod koniec marca. (mt/mc)

Radio Akadera
ul. Zwierzyniecka 4
15-333 Białystok
Biuro reklamy: 85 746 99 97
Newsroom: 85 746 99 96
Antena: 85 746 99 99
Szef Muzyczny
biuro@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
maciej.snitkowski@akadera.bialystok.pl