SŁUCHAJ ONLINE
Maj 17, 2019

Line-up Juwenaliów coraz bardziej jawny. Karnety jeszcze w niższej cenie

fot. Katarzyna Cichoń
Kult i Ich Troje dołączają do grona artystów zaproszonych na białostockie Juwenalia. Obie grupy wystąpią w piątek, 31 maja, w drugim dniu koncertowym święta żaków.

 

– Kult nie po raz pierwszy gości na naszej scenie. Gwiazda Kultu nie gaśnie pomimo wielu lat działalności. Mamy nadzieję, że zespół przyciągnie zarówno młodszych, jak i starszych słuchaczy – mówi Marta Pietrzykowska, koordynator główna białostockich Juwenaliów. I dodaje: – Będzie też Michał Wiśniewski z grupą Ich Troje. To będzie taki powrót do lat 90-tych, ale lekko odświeżony.

Na tegorocznych Juwenaliach zagrają też: Nocny Kochanek, Brathanki, Enej, Grubson, Ted Nemeth i Miły Pan. Koncerty odbędą się między 30 maja a 1 czerwca, tradycyjnie na terenie kampusu Politechniki Białostockiej.

Karnety na białostockie Juwenalia są jeszcze dostępne w niższej cenie. Można je kupić przez internet, jak i stacjonarnie, w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Białostockiej przy ul. Zwierzynieckiej 10.

– Zapraszamy między 10.00 a 18.00. Pula karnetów w niższej cenie szybko się wyczerpuje, także zachęcamy do kupienia karnetu już teraz – mówi Marta Pietrzykowska.

Na tegoroczne Juwenalia studenci sprzedali już ponad tysiąc karnetów. (mt/mc)

Radio Akadera
ul. Zwierzyniecka 4
15-333 Białystok
Biuro reklamy: 85 746 99 97
Newsroom: 85 746 99 96
Antena: 85 746 99 99
Szef muzyczny
biuro@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
wiszowata@akadera.bialystok.pl