Wiadomości

5 lipca, 2020

Jagiellonia zremisowała z Pogonią. Żółto – czerwoni wywalczyli 1 punkt w ostatnich minutach meczu

Piłka do gry piłkę nożną leży na murawie stadionu fot. Konrad Sikora
Jagiellonia Białystok zamiast trzech przywiozła jeden punkt z meczu z Pogonią Szczecin. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2 : 2.

Żółto – czerwoni do remisu doprowadzili dopiero w końcówce spotkania. Pierwszy gol na korzyść Pogoni wpadł już w 3 minucie meczu. Kolejną bramkę gospodarze zdobyli pół godziny później. Jagiellonia dopiero w 82 minucie strzeliła gola. Do wyrównania wyniku doszło w doliczonym czasie Jagiellonia miała rzut karny, który na gola zamienił Jakov Puljić. Po zdobyciu jednego punktu podopieczni Ivajła Peteva zajmują 7 miejsce w tabeli ekstraklasy.

Kolejny mecz żółto – czerwoni zagrają w przyszłą niedzielę (12.07) na wyjeździe z Piastem Gliwice. (ea/mc)