
Piłkarze Jagielloni zremisowali bezbramkowo w meczu sparingowym z KKS-em Kalisz. Tym samym spotkanie kontrolne zakończyło tygodniowy obóz przygotowawczy żółto-czerwonych w Uniejowie.
Ponadto mecz z KKS-em Kalisz był dla Jagiellonii drugim i jednocześnie ostatnim sprawdzianem przed inauguracją sezonu 2020/21. Trener Bogdan Zając w porównaniu do spotkania ze Zniczem Pruszków dokonał kilku zmian w wyjściowym składzie. W bramce znalazł się Xavier Dziekoński, do defensywy wrócił Bogdan Tiru, natomiast na skrzydłach wystąpili Maciej Makuszewski i Tomas Prikryl, a w ataku zagrał Jakov Puljić.
Teraz zawodnicy sprawdzą się podczas finałów Pucharu Polski. W najbliższy czwartek w 1/32 finału Pucharu Jagiellonia zmierzy się z Górnikiem Zabrze. (ea/mc)