SŁUCHAJ ONLINE
Marzec 25, 2020

Drodzy Filmowcy! ŻUBROFFKA czeka na Wasze filmy

fot. Małgorzata Turecka
Można już zgłaszać filmy na tegoroczny, 15. Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA. Nabór filmów potrwa do 1 lipca.

 

Selekcjonerzy festiwalu, spośród zgłoszonych filmów, wyłonią finalistów zakwalifikowanych do konkursów polskich (Fabuła.pl, Animacja.pl i Dokument.pl), międzynarodowych (Okno na Wschód, Cały ten Świat) oraz konkursów mających formułę otwartą dla twórców z Polski i zagranicy (Kids, Music video i Na skraju).

Filmy można zgłaszać poprzez platformę filmfreeway.com albo formularz zgłoszeniowy na stronie: http://www.zubroffka.pl/zglos-film-2-2/zglos-film/.

Filmy powalczą o Grand Prix festiwalu, główne nagrody i wyróżnienia w każdej kategorii, o nagrody specjalne za najlepszą animację, dokument, fabułę, zdjęcia i muzykę, a także o nagrodę publiczności – nieokiełznanego Dzikiego Żubra. Swoje nagrody przyznają też polscy i zagraniczni dziennikarze.

W programie festiwalu, oprócz pokazów filmów z całego świata, znajdą się także wystawy, koncerty, śniadania filmowe oraz warsztaty i spotkania. Tegoroczna ŻUBROFFKA odbędzie się między 2 a 6 grudnia. (mt/mc)

Radio Akadera
ul. Zwierzyniecka 4
15-333 Białystok
Biuro reklamy: 85 746 99 97
Newsroom: 85 746 99 96
Antena: 85 746 99 99
p.o. Szefa Muzycznego
biuro@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
maciej.snitkowski@akadera.bialystok.pl