SŁUCHAJ ONLINE
Sierpień 11, 2020

COVID-19. 7 nowych przypadków zakażenia i kolejny zgon w woj. podlaskim

fot. Małgorzata Turecka
W Podlaskiem potwierdzono siedem nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarła też kolejna, już dwudziesta czwarta osoba, hospitalizowana z powodu wirusa.

 

To kobieta w wieku 69 lat, mieszkanka powiatu łomżyńskiego, była hospitalizowana w szpitalu w Białymstoku. Miała choroby współistniejące.

Nowe przypadki zakażenia koronawirusem odnotowano w powiecie augustowskim (kobieta w sile wieku, a także trzech młodych mężczyzn), w Białymstoku (mężczyzna w sile wieku i dziecko) oraz Suwałkach (nastolatek).

Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną. W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 1078 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

Wyzdrowiało kolejnych dziesięć osób (w sumie 881): kobieta w sile wieku z Łomży, nastolatek z Łomży, dwie młode kobiety z powiatu monieckiego, dwóch młodych mężczyzn z powiatu monieckiego, dziecko z powiatu monieckiego, kobieta w sile wieku z powiatu hajnowskiego, młody mężczyzna z powiatu hajnowskiego, młody mężczyzna z Białegostoku. (mt/mc)

Radio Akadera
ul. Zwierzyniecka 4
15-333 Białystok
Biuro reklamy: 85 746 99 97
Newsroom: 85 746 99 96
Antena: 85 746 99 99
Szef Muzyczny
biuro@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
akadera@akadera.bialystok.pl
maciej.snitkowski@akadera.bialystok.pl