SŁUCHAJ ONLINE

Rowerem przez podlaskie Krzysztof Sadowski

Pon: 11:15

Każdy z nas jeździł kiedyś na rowerze. Mieliśmy swoich bohaterów R. Szurkowskiego, Cz. Lange,
J. Halupczoka czy
D. Baranowskiego. Teraz kibicujemy R. Majce, M. Kwiatkowskiemu czy K. Niewiadomej… Zamieniliśmy rowery na wypasione samochody i zapuściliśmy brzuchy. Czas to zmienić i znowu poczuć
na twarzy słońce i wiatr. Poczuć przyjemności z jazdy rowerem i radość z odkrywania nowych miejsc
oraz obserwowania jak zmienił sie nasz region przez ostatnie lata. Weźcie rodzinę, zaproście znajomych
i RUSZAJCIE! Krzysztof Sadowski i jego goście przedstawią swoje ulubione miejsca i trasy rowerowe odpowiednie dla każdego rowerzysty.

Audycja powstaje we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Woj. Podlaskiego

Sponsorem audycji są sklepy rowerowe PELETON.

Odcinki:

Fot. Canva

Rowerem przez podlaskie odc. 1

13.04.2021

Sezon rowerowy czas zacząć. Nie odkładajcie tej decyzji na później, czas wydobyć rower z piwnicy, oczyścić z kurzu i pajęczyn... no właśnie i co dalej? Posłuchajcie pierwszego odcinka nowego cyklu "Rowerem przez podlaskie". Łukasz Milewski z serwisu rowerowego Milsport podpowiada jak przygotować nasz dwuślad do jazdy po przerwie zimowej.

Posłuchaj audycji

Fot. Radio Akadera

Rowerem przez podlaskie odc. 2

19.04.2021

Zapraszamy Was na niespełna 20 kilometrową trasę po Dojlidach. Wycieczkę poprowadzi Anna Kraśnicka - przewodniczka PTTK, autorka bloga Białystok Subiektywnie. Opowiemy o 10 niezwykłych miejscach z ciekawą historią, idealnych do zrobienia selfie.

Posłuchaj audycji

Fot. Canva

Rowerem przez podlaskie odc. 3

26.04.2021

Dokąd wybieracie się w najbliższy weekend? Bo, że rowerem, to już ustalone.
W kolejnej audycji "Rowerem przez podlaskie" podpowiemy Wam, co warto zobaczyć i gdzie pojechać, nie tylko na majówkę, ale również na czerwcówkę i lipcówkę, a kto wie, być może nawet sierpniówkę. Gośćmi Krzysztofa Sadowskiego są: Karolina Muras-Olesiewicz zawodniczka Sprint-rowery.pl oraz Damian Paszko z Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Posłuchaj audycji