Paula Wakuluk

“Radiogram, czyli (po)pracownia rentgenowska”   

W dni robocze od 14.00 do 18.00 prześwietlamy razem świat.  Fokus na muzykę, kulturę i politykę, wszystko zwykle w odwróconych kolorach i przy najlepszych dźwiękach klasyki rocka i alternatywnych nowości. Spodoba Wam się. Szczególnie polecam “Drogowskaz” o 15.45, kiedy razem z zaprzyjaźnionym taksówkarzem Jerzym Krupickim sprawdzamy sytuację na białostockich ulicach i dodajemy skrzydeł słuchaczom w korkach. Poza tym w Radiogram gwarantuje najlepszą muzykę w mieście. Serio.

radiogram

 

“Kino Oddycha” 

W każdy piątek od 15.00 gram filmy.  Muzyka jest pierwszoplanowa, otwierają się klatki filmowe, nadużywa się klapsa,  stosuje cięcia bez montażu.

Paula gra filmy i movie. To uzależniające.

kod10

“Kultowa Akadera” 

W każdą sobotę:

17.00 –  polka, czyli gramy tylko polskie hity, nie zawsze dobre i nie zawsze tylko Polka. Zwykle z Michałem Karwowskim rozkręcamy sobotnie wieczory:

O 18.00 zaczyna się  LISTA PRZEBOJÓW KULTOWEJ AKADERY

To trzeba usłyszeć. Lista, która wchodzi w krew, zostaje w pamięci, zmienia życie. 

A później już lecą wióry. 

paula.wakuluk@akadera.bialystok.pl

akkkkkkadera

Jeżeli nie ma mnie na antenie, to jestem pewnie w jakiejś chmurze. Szukam głowy.

Jedną oddałam psychologii za dyplom magistra, drugą zostawiłam w niebie, gdy pracowalam, jako stewardesa, kolejna chodzi po Białymstoku z moim sercem pod rękę.

Radio Akadera jawi się jako pepiniera lewitująca ponad codziennością, formowana przez słowa i ludzi, gdzie świat realny zwija się w kalejdoskop, przez który każdy może zobaczyć swój fragment kosmosu.

Kosmos, to moje ulubione miejsce  na Ziemi.

Zaraz obok sukni Dziesiątej Muzy, z której fałd mogłabym nie wyściubiać nosa. To miłość do kina właśnie przywiodła mnie na skrzydłach do radia, które najbardziej lubię za ludzi, których skupia.

Zwłaszcza przed radioodbiornikami. 

 

fot. Mariusz Czykwin