CityBee w Białymstoku. Można już wynajmować “dostawczaki” na minuty

Fot. Katarzyna Cichoń

Fot. Katarzyna Cichoń

 

W Białymstoku można już wypożyczać dostawczaki na minuty. Wystarczy specjalna aplikacja w telefonie. Siedem charakterystycznych biało-pomarańczowych fiatów Ducato jest już do dyspozycji w wyznaczonych strefach.

 

 
Proces wynajmu jest prosty i bardzo podobny do wypożyczania osobówek na minuty. Aplikacja lokalizuje pojazdy w najbliższych strefach, a po zarezerwowaniu wybranego auta użytkownik ma 15 bezpłatnych minut na dotarcie na miejsce. Samochód otwiera się za pomocą aplikacji, kluczyki znajdują się w środku, a płatność następuje automatycznie po zakończeniu wynajmu.
 

 

CityBee to rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują auta do dużego transportu. Zarówno dla osób fizycznych, które np. planują przeprowadzkę lub remont, jak i dla firm, które potrzebują większego samochodu tylko okazjonalnie.

 

Usługa CityBee z sukcesem zadebiutowała w Warszawie na początku października. Następnie charakterystyczne biało-pomarańczowe dostawczaki pojawiły się na ulicach Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Śląska, Łodzi i Poznania. Teraz prawie jednocześnie wjeżdżają do Białegostoku i Lublina. (mt/mc)