Wizaż to podstawa. Warsztaty z Lange i Piekut

Wizaż jest nieodłącznym narzędziem przy poszukiwaniu pracy. Tak uważają charakteryzatorka Dorota Lange i Barbara Piekut,  z zawodu projektantka i stylistka.

Lange Piekut

zdj. UwB

6 listopada panie poprowadzą warsztaty dla studentek, które organizuje Biuro Karier Uniwersytetu w Białymstoku. Przekonują, że po tych zajęciach dziewczyny będą wiedziały, jak wydobyć z siebie to, co najlepsze, aby zaprezentować się przyszłemu pracodawcy.
 
Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

DOROTA LANGE

Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Teatralno-Filmowej Marii Ewy Dziewulskiej w Warszawie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Praca jest jednocześnie jej pasją. Wykonuje makijaże ślubne, wieczorowe i okolicznościowe, jak też zajmuje się charakteryzacją filmową, estradową, teatralną, uwielbia charakteryzacje tematyczne, bardzo popularne wśród firm i przedsiębiorstw podczas imprez integracyjnych. Jej konik to imprezy Halooween: zombie, wampiry, wiedźmy, demony, okaleczenia i poparzenia ciała itp.  

Specjalizuje się również w zakresie kamuflażu blizn, tatuaży, przebarwień skóry (np. bielactwo). Dorota Współpracuje z wieloma cenionymi fotografami, operatorami, stylistami fryzur, oraz ubioru dlatego też wykonuje kompleksową obsługę sesji zdjęciowych, planu filmowego, koncertów, pokazów mody. Współpracowała z lokalną telewizją TVP Białystok ( jako pracownik i jako kierownik charakteryzatorni ), TVP Polonia, oraz TV Biełsat, natomiast w programie “Pytanie na śniadanie” w TVP2 wraz Grażyną Kulą zamieniała w postacie bajkowe m. in. Justynę Sieńczyło, Marię Sadowską i Weronikę Książkiewicz.

BARBARA PIEKUT – założycielka marki MO.YA fashion

Projektantka i stylistka. Stworzona przez nią marka MO.YA fashion jest laureatem wielu nagród, między innymi kwartalnika “Moda&Styl” w kategorii Marka Polska, wyróżnienia “Young Fashion Day 2013”, “Radom Fashion Show 2014”. Najnowsza kolekcja Barbary Piekut dla MO.YA fashion pt. “What dreams may come” została zaprezentowana podczas Fashionable East 2014, gdzie spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Sesje zdjęciowe marki były publikowane na łamach wielu magazynów i portali, takimi jak: Twój Styl, Avanti, Life&Travel, BE Magazine, laMode.info, Hedonist Magazine, rougevougemag.com, moda.net.pl, Magma, topmodel.pl, styling.pl, polki.pl, Projekty MO.YA fashion są tworzone w krótkich seriach, co czyni je absolutnie wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.

„Swoje projekty tworzę z myślą o Kobietach, umiejących się cieszyć swoją kobiecością i jej doświadczaniem. Kobiet kochających „wstrzymane oddechy” i iskierkę zachwytu w oczach, gdy wchodzą na przyjęcie. Kobiet z duszą romantyczną, bo najlepsze powstaje zawsze z miłości – miłości do piękna i elegancji … To właśnie ta miłość inspiruje nas ciągle na nowo, by nasze kreacje ożywały na naszych Klientkach i by dzięki nim … zachwycały…” Barbara Piekut, projektantka marki.

Zapisy w Biurze Karier UwB, osobiście, mailowo lub telefonicznie.
Dane teleadresowe: tel. 85 745 70 79, e-mail: ac-bk@uwb.edu.pl